Print

Description

Ispanija, Malagos apskritis, šalia Gibraltaro, Esteponos mieste, urbanizacijoje Valle Romano parduodamas naujos statybos 3 kambarių (2 miegamųjų+svetainė) su 2 parkingo vietomis garaže, 99,18kv/m butas + 13kv/m terasa. Į kainą įskaičiuoti nauji buto ir terasos baldai. Su vaizdu į viduržemio jūrą ir Valle Romano Golfo laukus.

Kaina nuo 157 000€

Valle Romano urbanizacija yra nutolusi 3 minučių kelio nuo palūdymio,6 minučių kelio nuo Esteponos miesto centro ir 2 minučių kelio nuo maisto prekių parduotuvių, vaistinių ir mokyklų.Jūs gyvensite golfo laukų ir viduržemio jūros vaizdų apsuptyje:ramybė ir šviežias oras.Urabnizacijoje yra: puikiai išvystyta infrastruktūra, puikiai apželdinta ir prižiūrima sodininkų teritorija,bendro naudojimosi baseinas su budinčiais gelbėtojais,automobilių parkuotė, vaizdo kamerų ir apsaugos darbuotojų 24h apsauga, rakinama namų teritorija, golfo aikštynas (18 duobučių),restoranas,viešbučių tinklo ONA apartamentų nuoma su jame vykstančiais artistų pasirodymais.

Plačiau apie butą:

2 miegamųjų su įmontuotomis sienoje spintomis, 2 vonios kambariai, svetainė, virtuvė, terasa su nuostabiais vaizdais.

Name yra:

liftas,automatinė apšvietimo sistema,požeminis garažas.
Estepona, Malaga Parduodamas naujos statybos 3 kambarių butai Ispanijos pietuoseParduodamas naujos statybos 3 kambarių butai Ispanijos pietuoseParduodamas naujos statybos 3 kambarių butai Ispanijos pietuoseParduodamas naujos statybos 3 kambarių butai Ispanijos pietuoseParduodamas naujos statybos 3 kambarių butai Ispanijos pietuoseParduodamas naujos statybos 3 kambarių butai Ispanijos pietuose