Print

Description

Patarimai kaip neapsigauti perkant naują būtą.
Lietuviai labai vertina nuosavą būstą, todėl naujai statomi butai Vilniaus, Kauno, Klaipėdos senamiestyje ar kitoje Lietuvos didmiesčių vietose labai populiarūs. Ne paslaptis, kad daugeliui iš mūsų didžiausia svajonė gyventi sostinėje, o gal prie Baltijos jūros..... Dėl šios priežasties kasmet įsigyjama daug butų būtent Vilniuje, Palangoje, Klaipėdoje..... Kas svarbu norint nesuklysti ir džiaugtis savo namais?
Pirmas patarimas – išplėskite paieškas. Tai reiškia, kad nereikia sekti naujus skelbimus tik viename iš populiariausių nekilnojamo turto svetainių. Peržvelkite nekilnojamojo turto agentūrų pasiūlymus arba susiekite su nekilnojamo turto brokeriu. Neretai tokiu būdu galima sužinoti apie naujai statomus butus, kurie gali atitikti jūsų lūkesčius. Išplėtus paiešką galbūt atrasite tai, ko ilgai negalite rasti arba tai padės geriau suprasti, ko iš tikrųjų tikitės iš naujo būsto. Verta paminėti, kad apie ketvirtadalis būstų parduodami net neįdėjus skelbimo į populiarus skelbimo portalus. Taigi, pagalvokite, kiek daug skelbimų net nepamatote.
Kitas patarimas susijęs su vieta. Vieta, kurioje yra butas yra labai svarbi. Tai galima įvardinti kaip svarbiausią kriterijų renkantis būstą. Pagalvokite kokioje vietoje norite gyventi? Kuris rajonas ar net gatvė jums atrodo priimtiniausia gyvenamoji vieta. Reikia gerai apgalvoti kokia infrastruktūra supa būsimą gyvenamąją vietą. Šeimoms, kuriose yra vaikai arba planuojama, kad jie bus, reikia pagalvoti, koks atstumas yra iki artimiausių tinkamų vaikų darželių ir mokyklų. Taip pat tampa svarbu ar arti yra parduotuvės, poliklinikos ir kiti svarbūs objektai.
Būsto dydis taip pat labai svarbus. Pagalvokite, kokio dydžio butas jums tiks. Jei šeima nedidelė, tai galima galvoti apie mažesnį būstą, o jei šeima gausi arba planuojamas pagausėjimas, tai verta iškart galvoti apie didelį namą. Atminkite, kad butas, namas perkamas ne vieniems metams. Tai ilgalaikis pirkinys, nebent jums patinka kas pora metų kraustytis. Visais kitais atvejais – pirkite poreikius atitinkantį būstą, kurio dydis jus tenkins ir ateinančius 5 – 10 metų.
Kokybė ne mažiau svarbi, nei kiti aukščiau paminėti kriterijai. Rinkitės tik kokybiškai pastatytą būstą. Tai leis išvengti didelių finansinių nuostolių ateityje, kai pradėsite matyti netinkamai atliktų darbų pasekmes. Svarbu pasirinkti patikimus statytojus.
Neretai žmonės, kurie ieško naujo būsto susižavi pirmu pamatytu vaizdu skelbime ir įsigyja būstą. Vis dėl to, nereikėtų vadovautis tik emocijomis ir nekilnojamo turto pirkimą vertinti atsargiai. Būtina gerai apgalvoti ar tinkama vieta gyvenimui, koks atstumas iki svarbiausių strateginių objektų bei pasirinkti kokybišką butą.
--

www.statiniudiagnostika.lt
SPSC pagal Įm .v.l NR. 642475
STATINIO, PATALPŲ, KONSTRUKCIJŲ TECHNINIS VERTINIMAS, KONTROLĖ
Tel.regist.: +37069871714
Tel.inform.: +37065237947

Contact

You don't have the right to see the ad contact
Lietuva nopic