Description

Šiuo metu ieškome dviejų žmonių.
Garantuojame: Laiku mokamą atlyginimą,įdomų ir perspektyvų darbą su visomis socialinėmis garantijomis vokiškoje firmoje. Suteikiame gyvenamą vietą, sutvarkome dokumentus.
Darbo pobūdis: Vidaus apdaila, dažymas,tapetavimas,gipskartonio montavimas, tinkavimas, plytelių klojimas,grindų dangos montavimas, lauko fasadų apšiltinimas .(Nemokant kurių nors paminėtų darbų apmokinsime)
Atlyginimas: 1500,-EUR į rankas, papildomai apmokami viršvalandžiai ir savanoriškas darbas šeštadieniais +(400-700 eur). Motyvuotiems ir gerai dirbantiems, galimas atlyginimo augimas.
Darbo vieta: Vokietijos pietuose, Lahr/Schwarzwald mieste ir jo apylinkėse.
Darbo priemonės: Aprūpiname darbo apranga ir reikiamais įrankiais, darbo automobiliu (tik darbo kelionėms).
Reikalavimai: Būtina patirtis paminėtose srityse,. "B" kategorijos vairavimo pažymėjimas. Vokiečių kalbos pagrindai (nebūtinai)
Nepageidaujami: Asmenys mėgstantys išlenkti taurele.
Pastaba:Apsimetėlių "mokančių dirbti" ir pagalbinių neieškome!
Dėl tolimesnės informacijos
Kreiptis: +4915218555864 el.paštas gipseris666@gmail.com
Lahr/Schwarzwald Siūlome pastovų darbą vokiečių firmoje plataus profilio statybininkams.